.
.
.

غیبت مسی و رونالدو در جام جهانی 2018، به سود کدام بازیکن خواهد بود؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

هواداران فوتبال جهان، در انتظار مرحله آخر بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018 روسیه در قاره آمریکای جنوبی و اروپا مانده‌اند تا سرنوشت حضور ستاره‌های برتر مستطیل سبز، یعنی رونالدو و مسی را مشاهده کنند.

روزنامه اسپانیایی «مارکا» در گزارشی گفته که غیبت این دو بازیکن در جام جهانی 2018، یک «فاجعه» برای برگزار کنندگان و هواداران فوتبال خواهد بود.

این روزنامه اما افزود که نیمار مهاجم برزیلی، می‌تواند در عدم حضور احتمالی مسی و رونالدو، بهترین استفاده را ببرد. به گفته مارکا، نیمار به رغم بازی‌های درخشان وی در تیم ملی و باشگاه پاری‌سن ژرمن، همواره در سایه رونالدو و مسی قرار گرفته است.

تیم ملی فوتبال آرژانتین برای راه‌یابی به جام جهانی، به پیروزی در زمین اکوادور نیاز دارد. این کشور 2782 متر از سطح دریا ارتفاع دارد و مکانی بسیار سخت برای مسی و همبازی‌های وی خواهد بود.

آرژانتین از 48 سال پیش، همواره به صورت مستقیم به جام‌های جهانی صعود می‌کرد، اما در صورت مساوی یا شکست در برابر اکوادور، در مرحله پلی اف در مقابل نیوزیلند قرار خواهد گرفت.

اما تیم ملی پرتغال، در مرحله آخر بازی‌های مقدماتی، در لیسبون میزبان سوئیس خواهد بود و برای راه‌یابی مستقیم به جام جهانی روسیه، به سه امتیاز این بازی نیاز دارد در غیر اینصورت راهی مرحله پلی‌اف که هنوز وضعیت آن در اروپا مشخص نیست، خواهد شد.