.
.
.

بائوسا رسما قرارداد خود را برای هدایت تیم ملی سعودی امضا کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ادگاردو بائوسا مربی آرژانتینی، روز پنج‌شنبه 21 سپتامبر، رسما با فدراسیون فوتبال سعودی، جهت هدایت تیم ملی فوتبال این کشور در جام جهانی 2018 روسیه، قرار داد بست.

به گزارش العربیه، بائوسا شب گذشته، پس از امضای قرارداد، در جده، به ورزشگاه الجوهره این شهر رفت و بازی الاتحاد و الهلال در چارچوب لیگ برتر سعودی را مشاهده کرد.

وی پیشتر در یک گفت‌وگوی تلویزیونی، گفته بود که برای انتخاب بازیکنان تیم ملی، خود مستقیما بسیاری از بازی‌های لیگ برتر باشگاه‌های سعودی را مشاهده خواهد کرد.

مربی آرژانتینی همچنین درخواست کرد که تا برگزاری اردوی درازمدت، بازیکنان تیم ملی هر هفته به مدت دو روز در اختیار وی قرار گیرند.

فدراسیون فوتبال سعودی، روز پنج‌شنبه 14 سپتامبر، از توافق با ادگاردو بائوسا، مربی آرژانتینی جهت هدایت تیم ملی فوتبال سعودی در جام جهانی 2018 روسیه خبر داده بود.

فدراسیون فوتبال سعودی روز گذشته در صفحه رسمی توییتر خود نوشته است:« عادل عزب رئيس فدراسیون فوتبال، رسما قرار داد مربیگری ادگاردو بائوسا را امضا کرد.

بر اساس نوشته فدراسیون فوتبال سعودی، تیم ملی این کشور در 17 اکتبر با جامائیکا و 10 همان ماه با غنا دو دیدار دوستانه برگزار خواهد کرد.