.
.
.

نیمار به کوتینیو: به بارسلونا نرو، فریب خواهی خورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

نیمار دا سیلوا، بازیکن تیم ملی برزیل و پاری‌سن ژرمن فرانسه، به فلیپ کوتینو بازیکن لیورپول نصیحت کرد که به بارسلونا نرود و به بازی با تیم انگلیسی ادامه دهد.

بارسلونا، در آخرین پیشنهاد خود برای جذب کوتینیو، 160 میلیون یورو، ارائه کرده است. کوتینیو چندین بار اعلام کرده که خواهان رفتن به بارسا است اما درخواست وی تاکنون با مخالفت تیم لیورپول ربرو شده است.

آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی، فردا پنج‌شنبه 31 اوت خواهد بود و بعید است که لیورپول در این مدت کوتاه، نظر خود را نسبت به انتقال بازیکن برزیلی به بارسلونا تغییر دهد.

روزنامه اسپانیایی «مارکا» به نقل از روزنامه برزیلی «استادوا» نوشته است که نیمار از کوتینیو خواسته تا از لیورپول بابت صادر نکردن مجوز جدایی اش گله مند نباشد.

کوتینیو روز یکشنبه گذشته راهی برزیل شد تا در تمرینات تیم ملی کشورش حاضر شود. تست های پزشکی در مورد نشان داده که او مصدوم نیست. کوتینیو تاکنون به بهانه مصدومیت، با لیورپول در فصل جدید لیگ برتر انگلیس به میدان نرفته است.

نزدیک ترین فرد به کوتینیو در تمرینات، نیمار است. این دو، سال هاست که دوستی صمیمانه ای با یکدیگر دارند.

روزنامه «سپورتس» گفته که نیمار بارها از طریق واتس‌آپ WhatsApp از کوتینیو خواسته که به بارسلونا نرود و به جای آن، به پاری‌سن ژرمن، ملحق شود.

بارسلونا بر این بارور است که بهترین گزینه برای جبران نیمار که در حدود یک ماه پیش با مبلغ 222 میلیون یورو، راهی پاری‌سن ژرمن فرانسه شده، فلیپ کوتینو بازیکن برزیلی لیورپول انگلیس است.