.
.
.

شوخی جالب مسی و سوارز با پیکه درباره‌ نیمار

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

لیونل مسی و لویس سوارز، دو مهاجم بارسلونا، با انتشار تصویری به همراه نیمار، با هم‌تیمی خود جرارد پیکه شوخی جالبی آغاز کردند. آن‌ها در پائین تصویر نوشتند: «او (نیمار) برگشت» . این عبارت اشاره به جمله معروف پیکه پیش از انتقال نیمار به پاری‌سن ژرمن است.
مدافع بارسلونا (پیکه) در آن زمان با انتشار تصویری به همراه نیمار نوشته بود: « او (نیمار) باقی خواهد ماند».

مسی روز سه‌شنبه 22 اوت تصویر مشترکی به همراه سوارز و نیمار در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و در پائین آن تصویر نوشت: «او برگشت». این تصویر در مدت کوتاهی، 1.2 میلیون لایک خورد.

پیکه حدود یک ماه پیش، در پی انتشار گزارش‌هایی مبنی بر انتقال نیمار به پاری‌سن ژرمن، یک تصویر مشترکی با نیمار منتشر کرد و در پائین آن نوشت: «او باقی خواهد ماند». اما نیمار در پایان بر خلاف خواسته هم‌تمیش عمل کرد.

پیکه در یک کنفرانس خبری درباره‌ این جمله خود اظهار داشت: «تصویری که منتشر کردم، احساس داخلی مرا نشان می‌دهد، خواهان ماندن نیمار هستم، این تنها نظر شخصی من است».

نیمار در پاسخ به پیکه در کنفرانس خبری معرفی خود در باشگاه پاری‌سن ژرمن گفته است: «از پیکه خواستم این تصویر را منتشر نکند، به خاطر اینکه تا آن زمان تصمیم نهایی خود را نگرفته بودم، اما او تصویر را منتشر کرد، نمی‌خواستم این کار صورت بگیرد، اما در نهایت پیکه دوست من است».

بازیکن برزیلی، در مقابل 222 میلیون یورو، از بارسلونا به پاری‌سن ژرمن فرانسه منتقل شد. نیمار با این مبلغ، به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال شناخته شد.