.
.
.

رئیس بایرن مونیخ آلمان: بارسلونا دیگر برای من قابل احترام نیست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ آلمان، به دلیل تلاش بارسلونا برای جذب عثمان دمبلی مهاجم بیست ساله‌ بورسیا دورتموند، به شکل بی‌سابقه‌ای انتفاد کرد.

بارسا تلاش می‌کند برای جبران نیمار که به پاری‌سن ژرمن رفته است، مهاجم جوان بورسیا دورتموند را به تیم خود جذب کند.

بارسلونا پیشنهاد وسوسه انگیزی برای خرید دمبلی از دورتموند پیشنهاد کرده است. این بازیکن برای فشار به تیم خود جهت موافقت با این پیشنهاد، تمرینات تیم را ترک کرده است.

دورتموند نیز، این پیشنهاد را که گفته می‌شود در حدود هشتاد میلیون یورو است، نپذیرفته و دمبلی را تا اطلاعی دیگر، محروم کرده است.

دمبلی که تنها بیست سال دارد، تا سال 2021، با دورتموند، قرار داد دارد و تا آن زمان اجازه ترک این باشگاه را بدون توافق دوطرفه، ندارد.

اولی هوینس در اظهاراتی به تلویزیون یوروسپورت، گفته است:« اگر بارسلونا پشت این قضیه است، دیگر به این تیم احترام نخواهم گذاشت».

هونیس با اشاره به قهر دمبلی و ترک تمرینات بورسیا دورتموند گفت:« باید مسئول این مشکل مشخص شود، اگر باشگاه‌ها قرارداد محکمی دارند، مهم نیست که بازیکنان یا وکلایشان چه کار می‌کنند. قرارداد، قرارداد است».

برخی رسانه‌های آلمانی گفته‌اند که دورتموند در پاسخ به بارسلونا گفته که پیشنهاد آنها کم است و برای جذب دمبلی باید 150 میلیون یورو بپردازد.