.
.
.

شجاعی به جنجال بعد از بازی مقابل تیم اسرائیلی واکنش نشان داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، در تازه ترین پست اینستاگرام، به معترضان بازی وی و حاج‌صفی در مقابل تیم اسرائیلی واکنش نشان داد.

وی به طور ضمنی از حضور در بازی باشگاه پانیونیوس یونان، مقابل تیم اسرائیلی که دو هفته پیش برگزار شد، دفاع کرد.

بازی شجاعی و حاج‌صفی در مقابل تیم اسرائیلی، موجی از انتقادها از سوی مقامات ورزشی و سیاسی به دنبال داشت. یکی از مقامات وزارت ورزش ایران، از محرومیت این دو بازیکن از تیم ملی خبر داد اما در پی تهدید فیفا، فدراسیون فوتبال این کشور، در بیانیه‌ای تاکید کرد که این دو بازیکن محروم نیستند.

در بیانیه‌ی مسعود شجاعی آمده است: «مى خواستم پيرامون مسائل پيش امده در روزهاى گذشته بدون مقدمه نكاتى را متذكر شوم: ١-اينكه بنده براى همه افرادى كه از جانشان مايه مى گذارند و براى حفظ ابرو و سرافرازى ايران عزيزمان از هيچ كوششى دريغ نمى كنند نهايت احترام و ارادت را قائلم. ٢-هميشه كشورم برايم در اولويت بوده و هست.از اين رو در ميادين ورزشى كه حضور داشته‌ام هميشه سعى كردم با تمركز كافى از تمام وجودم مايه بگذارم كه بتوانم نماينده شايسته اى براى وطن و هموطنانم باشم».

وی در پایان از موضع مهدی مهدوی کیا در دفاع از وی و حاج‌صفی تشکر کرد و افزود: «از مرد اخلاق فوتبال كشورمان اقاى مهدى مهدوى كيا عذرخواهى مى كنم كه به خاطر حمايت از ما اهانت هاى ناجوانمردانه اى را به جان خريد».