.
.
.

عقب‌نشینی فدراسیوان فوتبال ایران: شجاعی و حاج‌صفی محروم نیستند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

فدارسیون فوتبال ایران، به دلیل بیم از احتمال محرومیت از سوی فیفا پس از اعلام محرومیت مسعود شحاعی و احسان حاج‌صفی از تیم ملی این کشور، در پی بازی مقابل تیم اسرائیلی، یکشنبه 13 اوت اعلام کرد که این دو بازیکن محروم نیستند.

در پی اظهارات محمد رضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان ایران درباره‌ اخراج مسعود شجاعی و احسان حاج صفی از تیم ملی، روز شنبه، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) دخالت کرده و از این کشور خواسته درباره‌ی این موضوع توضیح دهد.

فیفا در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرده به این نکته اشاره داشت که مسائل سیاسی و ورزشی از هم جدا هستند.


خبرگزاری ایسنا، روز یکشنبه 13 اوت گزاش داد: «بعد از اظهارات معاون وزیر ورزش و جوانان که با بازتاب رسانه‌های خارجی همراه بود و حساسیت فدراسیون جهانی فوتبال را برانگیخت، فیفا از فدراسیون فوتبال ایران درخواست کرد که در این زمینه توضیحاتی را ارائه دهد».

فدراسیون فوتبال ایران قرار است به زودی طی نامه‌ای به فیفا، در این زمینه توضیح دهد و در پاسخ ارسالی بر عدم محرومیت این دو بازیکن تاکید خواهد شد.

محمد رضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان ایران روز پنج‌شنبه گذشته اعلام کرد که به دلیل اینکه مسعود شجاعی و احسان حاج صفی خط قرمز نظام را زیر پا گذاشتند دیگر جایی در تیم ملی فوتبال ایران ندارند.