فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • راموس: دیگر نمی‌خواهم نیمار را در فوتبال اسپانیا ببینم

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  سرخیو راموس کاپیتان تیم رئال مادرید اسپانیا، در اظهاراتی گفته که امیدوار است گزارش‌های مربوط به انتقال نیمار به پاری‌سن ژرمن فرانسه درست باشد چرا که دیگر نمی‌خواهد نیمار را در ال‌کلاسیکو ببیند.

  به گزارش العربیه.نت ورزشی، راموس افزود: «با رفتن نیمار به پاری‌سن ژرمن، یکی از مشلات ما در ال‌کلاسیکو حل می‌شود».

  کاپیتان تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید گفت:« من رابطه خوبی با او (نیمار) دارم. پیراهنم را با وی عوض کردم و امیدوارم این آخرین باری باشد که با نیمار به عنوان بازیکن بارسلونا پیراهنم را عوض می کنم».

  بامداد روز یکشنبه 30 ژوئیه، دو تیم رئال مادرید اسپانیا و بارسلونا، در میامی آمریکا رودروی هم قرار گرفتند که این بازی، 3-2 به سود بارسا به پایان رسید.

  راموس افزود: «پیس از بازی با نیمار صحبت کردم، درباره‌ی انتقالش به تیم فرانسوی صحبت نکردیم، و من هم درمورد مسائل شخصی صحبت نمی کنم. همه آزاد هستند تا آینده خود را انتخاب کنند. این مسئله ما را از یک مشکل در بازی های بزرگ رها می کند؛ او در اینگونه بازی‌ها تفاوت ها را رقم می زند».

  از سوی دیگر، دنی آلوز، بازیکن برزیلی پاری‌سن ژرمن فرانسه، نیمار را به اتخاذ تصمیمی «شجاع» و انتقال به پاری‌سن ژرمن فراخواند.

  وی گفت: «من به نیمار در انتقال از سانتوس برزیل به بارسلونا در سال 2013، کمک کردم، به جای او تصمیم نگرفتم و تنها درباره‌ی آینده‌اش در بارسلونا توضیح دادم».

  الوز افزود: «من شجاع‌ترین بازیکن هستم، چرا که تصمیم گرفتم بارسلونا را ترک کنم، سپس یونتوس را ترک کردم و به پاری‌سن ژرمن رفتم. نیمار خودش باید درباره‌ی آینده‌اش و پیشرفتش تصمیم بگیرد».

  تبلیغات