.
.
.

ال کلاسیکو مثل همیشه هیجان انگیز؛ بارسلونا 3 رئال 2

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دیدار تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید، بامداد روز یکشنبه 30 ژوئیه، هر چند هزاران کیلومتر دور از اسپانیا برگزار شد، باز هم مثل همیشه شگفت‌انگیز و تماشایی بود.

به گزارش العربیه.نت فارسی، آخرین ال کلاسیکو که در میامی آمریکا برگزار شد، با نتیجه 3-2 به سود بارسال به پایان رسید.

در این دیدار که در حضور بیش از هفتاد هزار تماشاگر برگزار شد، پس از گذشته تنها سه دقیقه، با گلزنی لیونل مسی بازیکن آرژانتینی بارسلونا به شکلی تماشایی آغاز شد.

رئال در روزی که بهترین بازیکن خود یعنی رونالدو را در اختیار نداشت، 4 دقیقه بعد، گل دوم را دریافت کرد. این بار با شوت دقیق ایوان راکیتیچ تا اختلاف به دو گل افزایش یابد.

در این بازی کاملا سرعتی، کهکشان‌ها در دقیقه 14 یکی از دو گل را جبران کردند. متیو کوواچیچ پشت محوطه جریمه بارسا صاحب موقعیت شد و بعد از پشت سر گذاشتن مدافع پیش روی، با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه سیلسن فرستاد.

در دقیقه 36، رئال به گل تساوی رسید. مارکو آسنسیو با پاس کوواچیچ، در داخل محوطه جریمه بارسا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه محکم کار را به تساوی 2-2 کشاند.

اما این پایان کار بارسلونا نبود. در دقیقه 50 روی یک ضربه آزاد بود که ارسال نیمار را پیکه به زیبایی قطع کرد و گل سوم بارسا را به ثمر رساند تا آخرین بازی ال کلاسیکو 3-2 به سود بارسلونا رقم بخورد .