.
.
.

نیمار به بارسلونا: یا با دوستم کوتینیو قرارداد ببندید یا می‌روم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

نیمار بازیکن برزیلی بارسلونا شرط کرده که اگر باشگاه اسپانیایی، دوستش فیلیپ کوتینیو بازیکن لیورپول را به اسپانیا جلب نکند، بارسا را به پاری‌سن ژرمن فرانسه ترک خواهد کرد.

از سوی دیگر، پیکه که در صفحه‌ی اینستاگرام رسمی خود درباره‌ی باقی ماندن بازیکن برزیلی در بارسلونا تاکید کرده بود، امروز گفته که رای شخصی وی بنا بر صحبت‌هایی که با نیمار داشته، بیان شده و رسمی نیست.

مدافع تیم بارسلونا در این زمینه افزود:« گفته‌های من رسمی نیست و مسئله رفتن یا ماندن نیمار از مسئولیت‌های من نیست».

روزنامه‌ی «موندو دیپورتیوو» نزدیک به بارسلونا، در گزارشی آورده است که نیمار به مسئولان بارسلونا اگر خواهان باقی‌ماندن وی هستند، باید با هموطنش، فیلیپ کوتینیو قرار داد ببندند.

در همین حال، رادیو اسپانیایی «راک1» گفته که بارسلونا صبح امروز، چهارشنبه با کوتینیو قرارداد داخلی بسته‌اند و مبلغ این قرارداد 100 ميليون یورو است. این رادیو گفته که مسئولان بارسلونا به لیورپول انگلیس خواهند رفت تا این قرارداد را رسمی کنند.

این درحالی است که یورگن کلوپ مربی لیورپول انگلیس در ابتدای هفته گفته که اجازه‌ی انتقال کوتینیو به هیچ باشگاهی را نخواهد داد . کلوپ افزود در اگر سال پیش مربی لیورپول بود، اجازه انتقال سوارز به بارسلونا را با مبلغ 80 میلیون یورو، نمی‌داد.

گفتنی است که کوتینیو بازیکن جوان برزیلی، از دوستان نزدیک نیمار به شمار می‌رود چرا که این دو در مراحل نوجوانی و جوانی و نیز تیم ملی کنونی برزیل، در کنار هم بازی کرده‌اند.