.
.
.

پیکه: نیمار در بارسلونا ماندنی است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

جرارد پیکه مدافع بارسلونا پس از انتشار عکس مشترکی با نیمار در اینستاگرام، گفته که بازیکن برزیلی، در بارسا باقی خواهد ماند.

در روزهای گذشته، گزارش‌های زیادی مبنی بر انتقال نیمار به پاری سن ژرمن منتشر شد.

پیکه در پایین عکس مشترکش با نیمار، بدون نام بردن از این بازیکن، تنها دو کلمه نوشت: باقی خواهد ماند.

نیمار روز گذشته جلسه‌ای با مدیران بارسا داشت که هنوز نتیجه آن مشخص نیست ولی پس از این جلسه، پیکه عکسی به همراه نیمار منتشر کرد و در زیر عکس نوشت:« او می‌ماند».

سایت ESPN به نقل از نزدیکان نیمار مدعی شد که ستاره برزیلی هنوز هم متوجه نشده جرارد پیکه به چه علت ، عکس را با آن نوشته منتشر کرده است. او در حال نهایی کردن قراردادش با پاری سن ژرمن است و به اعتقاد ESPN، به زودی به جمع پاریسی ها اضافه خواهد شد.

برخی گزارش‌های رسانه‌ای تاکید کرده‌اند که پاری سن ژرمن آماده است، شرط فسخ قرار داد نیمار با بارسلونا را که بالغ بر 222 میلیون یورو است را به فدراسیون اسپانیا، بپردازد.

روز گذشته، روزنامه‌ی «اسپورت» نزدیک به بارسلونا، پدر نیمار را متهم کرد که به دنبال دریافت پول بیشتر از انتقال نیمار به پاری سن ژرمن است.

این روزنامه گفته که نیمار سانتوس، پدر نیمار، از انتقال این بازیکن به تیم فرانسوی، 100 میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

نیمار در سال 2013، به بارسلونا منتثل شد. او با این تیم، دو بار له قهرمانی لالیگای اسپانیا دست یافت. بارسلونا همچنین پس از حضور نیمار در این تیم، سه بار قهرمان جام حذفی اسپانیا شد.