.
.
.

پدر نیمار بیش از حقوق مسی از بارسلونا پول گرفته است!

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

رسانه‌های اسپانیایی فاش کردند که پدر نیمار، بازیکن برزیلی تیم بارسلونا، در چهار سال گذشته، بیش از حقوق لیونل مسی، از این باشگاه پول دریافت کرده است.

روزنامه‌های نزدیک به بارسلونا، به دلیل تلاش پدر نیمار برای انتقال پسرش به پاری سن ژرمن فرانسه، به شدت از وی انتقاد کرده‌اند.

این روزنامه‌ها، پدر نیمار را متهم کردند که در قبال انتقال پسرش به تیم فرانسوی، 100 میلیون یورو دریافت خواهد کرد. این پول، علاوه بر مبلغ 222 میلیون فسخ قرار داد و حقوق ماهانه‌ی نیمار خواهد بود.

پدر نیمار که نام وی «نیمار سانتوس» است، در جریان انتقال پسرش به بارسلونا، در سال 2013، نزدیک به 40 میلیون یورو دریافت کرده بود. وی در تمدید قرار داد نیمار در سال گذشته، 50 میلیون یورو دریافت کرد.

روزنامه‌ی اسپانیایی «سپورت» روز گذشته، گزارش داد که مسئولان بارسلونا، تصمیم گرفتند در این موضوع بویژه پس از انتشار گزارش‌هایی درباره انتقال نیمار، سکوت اختیار کنند و تصمیم به ترک باشگاه یا ماندن را به این بازیکن جوان واگذار کنند.

بر اساس این گزارش، مسی و سوارز دیگر بازیکنان بارسا، ماموریت یافته‌اند که نیمار را به باقی ماندن در بارسلونا قانع کنند اما گفته می‌شود که پدر این بازیکن برزیلی تاثیر بیشتری بر نیمار دارد.

این رزنامه اسپانیایی گفته که سوارز در هواپیمایی که بارسلونا را به آمریکا منتقل می‌کرد، با نیمار صحبت کرده اما این بازیکن مصمم به رفتن است و باشگاه پاری سن ژرمن هفته آینده مبلغ فسخ قرار داد 222 میلیون یورویی را به فدراسیون اسپانیا پرداخت خواهد کرد تا نیمار به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم فرانسوی شود.