.
.
.

استفاده نیمار از «اینستاگرام» در پیام رسانی به بارسلونا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

گزارش‌ها درباره‌ی احتمال رفتن نیمار از بارسلونا شدت گرفته است. این بازیکن برزیلی بتازگی، عکسی را در سایت «اینستاگرام» منتشر کرده و باعث گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی ترک بارسلونا شده است.

روز پنج‌شنبه‌ی گذشته، روزنامه‌ی بریتانیایی «سان» در گزارشی اعلام کرده بود که نیمار، تصمیم نهایی خود درباره‌ی آینده‌اش در بارسلونا را به دوستانش در این تیم گفته است.


این روزنامه به نقل از سایت برزیلی «گلوبوسپورت» گفته که نیمار با مبلغ 222 میلیون یورو به پاری سن ژرمن فرانسه خواهد پوست.

برخی گزارش‌ها گفته‌اند که پدر نیمار و مدیر برنامه‌هایش، بزودی با مسئولان باشگاه فرانسوی، نشستی را در پاریس، برگزار خواهند کرد.

مسئولان باشگاه بارسلونا، این گزارش‌ها را تنها یک «بازی» توصیف کرده‌ و گفته‌اند که پدر نیمار، به دنبال کسب امتیازات بیشتر است.

برخی رسانه‌های اسپانیایی، به نقل از منابعی گفته‌اند که مسئولان بارسا از بازیکنان این تیم خواسته‌اند به هواداران، این اطمینان را بدهند که نیمار در بارسلونا باقی خواهد ماند.

اما نیمار در جهت خلاف این خواسته عمل می‌کند. او عکسی از خود را در سایت «اینستاگرام» منتشر کرده که انگار درباره‌ی یک تصمیم بزرگ می‌اندیشد. برخی تحلیلگران ورزشی، این کار نیمار را پیامی به بارسلونا دانسته‌اند.

در همین حال «رادیو کاتولونیا» نزدیک به بارسلونا، گفته که 95% از قرارداد انتقال نیمار به پاری سن ژرمن فرانسه، به پایان رسیده است.

از سوی دیگر، روزنامه اسپانیایی «سپورت» گفته که نیمار به دلایل مختلفی از بودن در بارسلونا، از جمله تعداد کم بازیکن برزیلی در این تیم، ناراضی است.

این روزنامه‌ی اسپانیایی افزود که اختلاف سنی میان نیمار و دو مهاجم دیگر بارسلونا یعنی مسی و سوارز، مزید بر علت شده است، چرا که این بازیکن، زندگی مجردی و جوانی را دوست دارد، در حالیکه دو بازیکن دیگر، زندگی آرام همراه با خانواده را ترجیح می‌دهند.