.
.
.

رودریگز برای دو سال به طور قرضی به بایرن‌مونیخ آلمان ملحق شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

باشگاه بایرن مونیخ آلمان، اعلام کرد که جیمز رودریگز را به مدت دو سال از رئال مادرید اسپانیا، به قرض گرفته است اما قرارداد وی می‌تواند بعدا نهایی شود .

کارل هاینس رومنیگه، رئيس کمیته اجرایی بایرن مونیخ، جیمز رودریگز را بزرگترین خواسته کارلو آنچلوتی مربی بایرن مونیخ نامیده است.

باشگاه بایرن مونیخ در صفحه توییتر خود پیوستن رودریگز را این گونه بیان کرد:« رودریگز به مدت دو سال به صورت قرضی از رئال مادرید، به بایرن پیوست».

بهترین گلزن جام جهانی2014 برزیل، تا 30 ژانویه 2019، تحت رهبری آنجلوتی مربی سابق خود، در بایرن مونیخ، توپ خواهد زد. این دو، پیشتر در رئال مادرید اسپانیا تجربه موفقی را داشته‌اند.

هاینس رومنیگه، پس از امضای قرارداد گفت : «ما خوشحالیم که این انتقال را انجام دادیم. پیوستن رودریگز بزرگترین آرزوی، آنجلوتی مربی باشگاه است».

وی افزود:« رودریگز، بازیکن متنوعی است. گلزنی می‌کند و گل می‌سازد. همچنین در ضربات ایستگاهی بسیار خوب عمل می‌کند. بدون شک این انتقال به باشگاه ما کمک خواهد کرد».

ردریگز در سال 2014، از باشگاه موناکو فرانسه، به رئال مادرید پیوست اما سال گذشته، در این تیم کمتر از سال‌های پیش وارد زمین شد.