.
.
.

استقلال خوزستان برای ادامه حیات در تهران به دنبال اسپانسر می‌گردد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

عبدالله ویسی که اخیرا سکان رهبری تیم بحران زده «استقلال خوزستان» را به عهده گرفته می‌گوید دو هفته ای است که به همراه استاندار و مدیر کل ورزش استان در تهران است تا اسپانسر برای این تیم بیابد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا ویسی پنجشنبه 22 ژوئن تهدید کرده که در صورت صورت نیافتن اسپانسر و نرسیدن پول وی کارش را در «استقلال خوزستان» رها خواهد کرد و تیم با آینده مبهمی روبرو خواهدشد.

عبدالله ویسی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: «14 روز است که جلسات مختلفی در تهران برای پیدا کردن اسپانسر دارم. دیروز (چهارشنبه) هم عنوان شده بود که من استعفاه داده‌ام که به این صورت نبود و من پیگیر کارها هستم ولی کار بسیار سخت است».

وی افزود: «من، استاندار خوزستان و مدیرکل ورزش و جوانان استان به صورت مرتب به دنبال اسپانسر هستیم ولی تاکنون کسی حمایت نکرده است. آقای حیدری واقعا به صورت شبانه روزی با من برای پیدا کردن اسپانسر، همراه است».

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بیان کرد: به بازیکنان قول دادم تا پول به باشگاه نیاید، تمرینات را شروع نمی‌کنم و باید با این بازیکنان تسویه حساب کنند، چرا که بازیکنان از دو سال گذشته نیز از باشگاه طلب دارند و تا زمانی که با آن ها تسویه نشود، من هم پا پیش نمی‌گذارم.

وی گفت: «به هر حال اگر تا روز شنبه پول رسید و توانستیم تمرینات را شروع کنیم، کارم را ادامه می‌دهم، در غیر این صورت خداحافظ! از مردم خوزستان معذرت خواهی می‌کنم؛ آن زمان که تیم وضعیت خوبی داشت، هیچ کسی برای ماندن من صحبت نکرد و حتی وقتی به سپاهان رفتم، تمام مردم خوزستان ناراحت شدند».

ویسی افزود: وقتی به سپاهان رفتم، گفتند که ویسی برای پول به این تیم رفت، در حالی که واقعا به این صورت نبود و من را برای ادامه کار در استقلال خوزستان نخواستند. من پیشنهادی بالاتر از سپاهان هم داشتم ولی نرفتم و می‌خواهم بگویم که پول برای من مهم نبود.

وی در ادامه بیان کرد: «اکنون که اوضاع تیم بد شده است، از من خواستند که بیایم و من هم با تمام وجود آمدم و تاکنون نیز بیشتر بازیکنان به خاطر من مانده‌اند ولی هیچ کسی حمایت نمی‌کند. 14 روز است که من و دوستانم به دنبال اسپانسر هستیم ولی هنوز اسپانسری پیدا نشده و واقعا دیگر دیر شده است و از سایر تیم‌ها عقب مانده‌ایم. اگر بیشتر از این هم طول بکشد، کار سخت‌تر می شود و من هم دیگر نمی‌توانم جوابگوی بازیکنان تیم باشم».

گفتنی است که «استقلال خوزستان» دو سال پیش توانست با مربیگری عبدالله ویسی، به قهرمانی لیگ برتر ایران برسد. این تیم به رغم مشکلات مالی، سال گذشته نمایش خوبی در برابر حریفان آسیایی خود داشت.