.
.
.

فرار رونالدو از خبرنگاران به دلیل اتهام « تخلف مالیاتی»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کریستیانو رونالدو کاپیتان تیم ملی پرتغال، به رغم اینکه در مسابقه این تیم در مقابل مکزیک بهترین بازیکن انتخاب شد، اما در کنفرانس خبری پس از مسابقه غایب بود.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، دیدار روز گذشته تیم های ملی پرتغال و مکزیک که در چارچوب جام کنفدراسیون‌ها در روسیه برگزار شد، با نتجه 2 - 2 به پایان رسید.

معمولا بازیکنی که به عنوان «بهترین» در دیداری‌های فوتبال معرفی می شود، در کنفرانس خبری پس از مسابقه حاضر می شود، اما رونالدو احتمالا برای فرار از سئولاتی درباره اتهام «تخلف مالیاتی» از حضور در کنفرانس خبری خودداری کرد.

این در حالی است که یک مقام فیفا گفته که کاپیتان تیم ملی پرتغال پس از مسابقه به درمان پزشکی نیاز داشت و از سوی فیفا مورد مواخذه قرار نخواهد گرفت.

رونالدو هنگام رد شدن از مکان حضور خبرنگاران در سالن کنفرانس خبری، هیچ اظهار نظری نکرد.

با این حال، رونالدو به یک شبکه اسپانسر رقابت های جام کنفدراسیون ها گفت:« این نتیجه مورد نظر ما نیست، نباید نگران باشیم، ما آرام هستیم و وضعیت خوبی داریم».

گفتنی است که پس از اتهام دادستانی اسپانیا علیه رونالدو درباره فرار مالیاتی، بازیکن رئال مادرید و تیم ملی پرتغال تنها یک تصویر در توییتر از خود گذاشت و در حالی که انگشت دستش را در جلوی دهانش قرار داده بود، نوشت:« بعضی مواقع بهترین جواب سکوت است.»