.
.
.

چهار تیمی که بیشترین مبلغ را برای جذب رونالدو ارائه داده‌اند کدامند؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

در پی انتشار گزارش هایی مبنی بر احتمال جدایی کریستیانو رونالدو از تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا، چهار تیم، منچستریونایتد، چلسی انگلیس، پاری سن‌ژرمن فرانسه و بایرن مونیخ آلمان برای جذب ستاره پرتغالی کهکشان‌ها به رقابت پرداختند.

روزنامه پرتغالی «ابولا» روز جمعه 16 ژوئن، در صفحه اول خود با چاپ تصویری از رونالدو، گفته است که ستاره پرتغالی، به دلیل اتهام رونالدو به فرار مالیاتی از سوی دادستانی این اسپانیا، رئال مادرید را ترک خواهد کرد.

رئال مادرید گفته که منتظر پایان رقابت‌های جام کنفدراسیون‌ها در روسیه که رونالدو به همراه تیم ملی پرتغال در آن شرکت دارد خواهد ماند تا با بازیکن خود درباره تصمیمش به جدایی صحبت کند. تاکنون زین الدین زیدان و راموس با رونالدو تلفنی صحبت کرده‌اند اما هیچ اشاره‌ای مبنی عقب نشینی رونالدو از این تصمیم وجود ندارد.

در همین زمینه، روزنامه اسپانیایی «آس» در گزارشی گفته که منچستریونایتد انگلیس، حاضر است 200 میلیون یورو برای جذب رونالدو هزینه کند.

همین روزنامه به نقل از منابعی در پاری سن ژرمن فرانسه گفته که این تیم 140 میلیون یورو برای پیوستن رونالدو به این تیم، آماده کرده است.

روزنامه بریتانیایی «دیلی میل» پیشتر گفته بود که ناصر الخلیفی رئيس باشگاه پاری سن ژرمن، با مدیر برنامه های رونالدو در سوم ژوئن گذشته یعنی پیش از اتهام دادستانی اسپانیا علیه این بازیکن، دیدار کرده و درباره انتقال بازیکن پرتغالی به باشگاه فرانسوی صحبت کرده است.

همچنین دو تیم چلسی انگلیس و بایرن مونیخ آلمان نیز علاقه خود را به جذب رونالدو اعلام کرده اند اما صحبتی از مبلغ پیشنهادی خود نکرده اند.