.
.
.

درخواست امارات از عراق برای بازی نکردن در ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

فدراسیون فوتبال امارات از عراق خواسته تا دیدار تیم های ملی دو کشور در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه به جای ایران در کشور دیگری برگزار شود.

به گزارش سایت الامارات الیوم، در پی پیروزی و صعود مقتدرانه العین برابر استقلال تهران، رئیس این باشگاه اماراتی به شدت رسانه های ایرانی را مورد انتقاد قرار داد و آنها را به جنجال سازی و حاشیه پراکنی متهم کرد.

برخی رسانه های ایرانی، نیز به عمر عبدالرحمن و ناصر الشمرانی حمله کردند. چند روزنامه ایرانی گفته اند که عبدالرحمان بازیکن العین، پس از بازی حرف های تندی علیه تماشاگران ایرانی گفته است .

این در حالی است که عمر عبدالرحمان در ویدیویی که پس از بازی در برخی سایت های شبکه های اجتماعی پخش شد، تنها گفته که «ایرانی ها را حذف کردیم».

تیم ملی فوتبال امارات باید در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به مصاف عراق برود و این دیدار قرار است که به میزبانی ایران برگزار شود چرا که عراق نمی تواند میزبان بازیهای خود باشد و فدراسیون فوتبال این کشور پیش از این ایران را به عنوان میزبان خود انتخاب کرده است.

تیم العین امارات به همراه پرسپولیس ایران و الاهلی سعودی و الهلال سعودی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافتند.

روز سه شنبه آینده ششم ماه ژوئن قرار است که قرعه کشی میان چهار تیم برگزار شود و این احتمال وجود دارد که العین بار دیگر در برابر یک تیم ایرانی یعنی پرسپولیس قرار گیرد. هنوز مشخص نیست که العین حاضر به بازی در تهران هست یا خیر اما تاکنون هیچ درخواستی از سوی تیم اماراتی به کنفدراسیون آسیا نشده است.