فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مربی پرتغالی فولاد امروز وارد اهواز می شود

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  یک مقام در باشگاه «فولاد خوزستان» روز یکشنه ۲۱ ماه مه، اعلام کرد که «پائولو سرجیو» مربی پرتغالی جدید این باشگاه امروز وارد اهواز می شود تا کار خود را در قهرمان دو سال پیش لیگ برتر فوتبال ایران، آغاز کند.

  محمدرضا شریف عضو هیئت باشگاه فولاد، در گفتگو با خبرگزاری مهر، با اعلام این خبر گفته که این مربی پرتغالی نه تنها روی نیمکت تیم بزرگسالان می نشنید بلکه نظارت مستقیمی روی تمام تیم های باشگاه خواهد داشت.

  عضو هیئت باشگاه فولاد، با بیان اینکه هزینه استخدام سرجیو از بسیاری از مربیان داخلی کمتر بوده است، اعلام کرد که این باشگاه به دنبال ایجاد یک مکتب جدید دیگر در فوتبال ایران با سرجیو است.

  وی درباره مربی پرتغالی جدید فولاد گفت:« سرجیو عالی ترین مدرک مربیگری دنیا را در اختیار دارد. او همچنین سابقه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به عنوان سرمربی در کارنامه دارد. حضور روی نیمکت تیم های لیگ یک پرتغال و قهرمانی در اسکاتلند و ولز هم از دیگر کارنامه های کاری سرجیو است. او حتی در لیگ قهرمانان اروپا موفق شد منچستریونایتد بزرگ را با «الکس فرگوسن» شکست بدهد.»

  تیم «فولاد خوزستان» سال گذشته، با کسب سی و پنج امتیاز در مکان دهم لیگ برتر این قرار گرفت. این تیم در فصل ۹۲-۹۳ قهرمان لیک برتر ایران شده بود.

  محمد رضا شریف درباره مبلغ قرارداد سرجیو گفت:«قطعا بعد از امضای قرارداد آنرا اعلام می کنیم. باید فرایند امضای قرارداد کامل شود. البته این کار باید با رضایت خود سرجیو صورت بگیرد. »

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران