.
.
.

«استقلال خوزستان» به دلیل مشکلات مالی از سفر به عمان برای بازی با الهلال خودداری کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

بازیکنان استقلال خوزستان در یک اقدام غافلگیز کننده، از رفتن به فرودگاه و مسافرت به عمان جهت بازی با الهلال سعودی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خودداری کردند.

به گزارش خبرگزاری های ایران، بازیکنان «استقلال خوزستان» می گویند، مسئولان باشگاه به وعده های مالی خود عمل نکرده اند و آنها همچنان از این مشکل رنج می برند.

به‌ گزارش خبرگزاری ‌ایسنا، کاروان تیم فوتبال استقلال خوزستان برای بازی با الهلال سعودی قرار بود ظهر امروز (شنبه) به تهران آمده و سپس ایران را به مقصد عمان ترک کند، اما بازیکنان این تیم با تصمیم خود و پیش از این که موضوع تحریم را به باشگاه اعلام کنند، به فرودگاه نرفتند تا سفر تیم به عمان لغو شود.

بر اساس این گزارش، مسئولان و مربیان تیم فوتبال «استقلال خوزستان» از تصمیم بازیکنانشان اظهار بی‌اطلاعی کرده و معتقدند نرفتن به فرودگاه کار اشتباهی بوده است.

در صورت کناره‌گیری استقلال خوزستان از انجام این بازی، محرومیت کنفدراسیون فوتبال آسیا شامل حال فوتبال باشگاهی ایران خواهد شد.

گفتنی است که بازیکنان «استقلال خوزستان»، پیشتر در جریان لیگ برتر ایران، به دلیل همین مشکلات مالی، چند روزی اعتصاب کردند و به تمرین نرفتند اما بعدا اعتصاب خود را شکسته و در مقابل فولاد بازی کردند.