فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • دشان بازهم بنزما را به تیم ملی فرانسه دعوت نکرد

  منبع: دبی.العربیه

  دیدیه دشان مربی تیم ملی فرانسه، فهرست ۲۶ نفره از بازیکنان این تیم جهت مشارکت در دو بازی دوستانه و یک بازی رسمی اعلام کرد. در این فهرست بازهم نامی از کریم بنزما مهاجم رئال مادرید، دیده نمی شود.

  به گزارش خبرگزاری های فرانسه، دشان با وجود این که مهاجم رئال مادرید فصل خوبی را پشت سر گذاشت، این بازیکن را به تیم ملی دعوت نکرد.

  مربی فرانسه در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره عدم دعوت بنزما گفت :« تیم ملی فرانسه پیش از یورو ۲۰۱۶ ساخته شد. از این بازیکنان در این رقابت ها بهره بردم و سپس در بازی های انتخابی جام جهانی استفاده کردم. »

  وی سپس در همین زمینه ادامه داد:« یک گروه هماهنگ و خوب را در اختیار دارم. به بازیکنانم کاملا اعتماد دارم. آن ها به خوبی در زمین ظاهر می شوند. در این فهرست از بازیکنان جوان بهره بردم تا آینده تیم ملی تضمین شود. من تنها کسی هستم که در رابطه با بازیکنام تصمیم می گیرم. تصمیماتی را می گیرم که زمینه ورزشی دارد.»

  دشان به دلیل اینکه بنزما بر روی یکی از صفحات خود در شبکه های اجتماعی، ویدیوی طنز علیه مقامات فرانسه از جمله مربی تیم ملی فوتبال این کشور منتشر کرده، به شدت انتقاد کرد و آن را «یک کار پست» خواند.

  تیم ملی فرانسه در خانه خود دو بازی دوستانه با پاراگوئه و انگلستان برگزار خواهد کرد سپس در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به دیدار سوئد خواهد رفت.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران