فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • جايزه رئال به زیدان؛ تمدید قرار داد تا 2020

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  رئال مادرید اسپانیا گفتگوهای خود را برای تجدید قرار داد با زین الدین زیدان، مربی این تیم، آغاز کرده است. گفته می شود که فلورنتینو پرز مدیر باشگاه، تصمیم گرفته قرار داد زیدان را تا 2020 تمدید کند.

  زیدان توانسته که طی دو سال مربیگری رئال مادرید، دو بار این تیم را به فینال رقابت‌‌های لیگ قهرمانان اروپا برساند. رئال در فینال این رقابت ها در سوم ژوئن با یوونتوس در کاردیف پایتخت ولز روبرو خواهد شد.

  تیم نخست پایتخت اسپانیا، در دیدار نیمه نهایی با نتیجه (4-2) در مقابل همشهری خود آتلتیکو مادرید پیروز شد و به فینال راه یافت.

  روزنامه اسپانیایی «مارکا» گفته که فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید، تلاش می کند، قرارداد زیدان را تا 30 ژوئن 2020 تمدید کند. به گفته روزنامه اسپانیایی، جزئیات این قرارداد آماده شده و در انتظار امضای زیدان است.

  زیدان سال گذشته، سه قهرمانی برای رئال به دست آورد. قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، قهرمانی در سوپر جام اروپا، و قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان.

  امسال نیز، علاوه بر شانس قهرمانی در لالیگای اسپانیا، رٍئال در صورت پیروزی بر یوونتوس در فینال لیگ قهرمانی اروپا، برای دومین سال پی در پی قهرمان این رقابت خواهد بود.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران