فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • رئال به همراه یوونتوس به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافت

  منبع: دبی- العربیه فارسی

  در چارچوب دیدار برگشت لیگ قهرمانان اروپا، تیم رئال مادرید اسپانیا، شامگاه روز چهارشنبه، در یک دیدار تماشاگرپسند، از همشهری خود آتلتیکو دو بر یک باخت اما با توجه به پیروزی سه بر صفر در دیدار رفت، توانست به فینال این رقابت ها راه یابد.

  رئالی ها که در دیدار رفت 3-0 به پیروزی رسیده بودند، با خیالی آسوده پای به این دیدار گذاشتند اما تنها 16 دقیقه از بازی گذشته بود که اتلتیکو با گل‌های سائول و آنتوان گریزمان (پنالتی)، توانست دو بار به گل برسد.

  پس از این گل، بازیکنان آتلتیکو به دلیل بیم از دریافت گل خانگی، به عقب بازگشتند و این فرصت را به حریف پر زهر خود دادند که جلو بکشد.

  در دقیقه 43 کریم بنزما، با پشت سر گذاشتن سه مدافع آتلتیکو، توپ را به تونی کروس، پاس داد. این بازیکن به سمت دروازه شوت کرد، اما اوبلاک توپ را برگشت داد ولی توپ برگشتی در مقابل دروازه به ایسکو رسید و او هم به راحتی کار را تمام کرد و تنها گل رئال را به ثبت رساند.

  این بازی به رغم تلاش بازیکنان دو تیم برای به ثمر رساندن گل، با همین نتیجه یعنی دو بر یک به پایان رسید و به این ترتیب رئال به فینال راه یافت.

  شب گذشته تیم یوونتوس ایتالیا با پشت سرگذاشتن موناکو، به فینال راه یافت. به این ترتیب بازی فینال میان دو تیم رئال مادرید و یوونتوس در سوم ژوئن در کاردیف پایتخت ولز برگزار خواهد شد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران