.
.
.

احتمال تعلیق هندبال ایران به دلیل انصراف تیم دختران جوان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کنفدراسیون هندبال آسیا، فدارسیون این رشته ورزشی در ایران را تهدید کرده که در صورت عدم پرداخت جریمه ناشی از انصراف تیم های ملی نوجوانان پسر و جوانان دختر، با تعلیق هندبال ایران مواجه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون هندبال آسیا به دلیل پرداخت نشدن جریمه های سنگین، فدراسیون هندبال ایران را با خطر تعلیق مواجه کرده است.

خبرگزاری ایسنا گزارش داد که جریمه های کنفدراسیون هندبال آسیا، به دلیل انصراف دو تیم ملی پسران نوجوان و دختران جوان بعد از قرعه کشی رقابت های آسیایی ایجاد شده است. همچنان جرایمی نیز به دلیل اعتراض به داوران برای ایران منظور شده که مربوط به مدیریت قبلی فدراسیون هندبال ایران است.

کنفدراسیون هندبال آسیا برای ایران زمان مشخص کرده‌است که اگر این پول تا موعد مقرر پرداخت نشود، هندبال ایران تعلیق خواهد شد.

محمدرضا رجبی دبیر فدراسیون هندبال با تایید این خبر به ایسنا گفت: انصراف تیم هندبال پسران نوجوان در دوره قبل فدراسیون رخ داده است که هنوز جریمه آن هم پرداخت نشده است. اعلام آمادگی دختران جوان هم در دوره قبل رخ داده که نمی دانم چطور با نداشتن تیم ملی در این رده اعلام آمادگی شده و اکنون با انصراف در این رده هم متحمل جریمه شده ایم.

او ادامه داد: نمی‌دانم دقیقاً مقدار این بدهی ها چقدر است اما مقدار قابل توجهی است. این بدهی ها ما را دچار مشکل کرده است ولی در حال رایزنی هستیم تا این مشکل را برطرف کنیم. امیدوارم همه مشکلات برطرف شود.