.
.
.

مالاگا در صورت باخت به رئال به یک میلیون یورو دست می‌یابد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سال 2013 هنگامی که ایسکو از مالاگا با مبلغی نزدیک به 30 میلیون یورو به رئال مادvید منتقل شد، باشگاه اندلسی، بندی را در قرارداد اضافه کرد که بر اساس آن، تا سال 2018 هر گاه رئال به قهرمانی برسد، یک میلیون یورو باید به مالاگا بپردازد.

با توجه به مساوی شدن امتیازها میان رئال مادرید و بارسلونا، شکست یا مساوی شدن دو تیم رئال یا بارسلونا در مقابل حریفان، می تواند به از دست دادن قهرمانی بینجامد. دو تیم هم اکنون 81 امتیازی هستند با این تفاوت که رئال یک بازی عقب افتاده دارد.

رئال مادرید در هفته آخر لالیگا (هفته38) با مالاگا مسابقه خواهد داد. این تیم در صورت شکست دادن رئال مادرید، به قهرمانی بارسلونا کمک خواهد کرد اما در عین حال، یک میلیون یورو ضرر خواهد کرد.

روزنامه «آس» گزارش داد که تیم مالاگا در صورت قهرمانی رئال یک میلیون یورو به دست خواهد آورد چرا که بر اساس قرارداد میان این دو تیم، تا 2018، هر سال که رئال قهرمان شود، باید یک میلیون یورو به مالاگا بپردازد.

رئال مادرید از سال 2013 یعنی سالی که ایسکو از مالاگا به رئال مادرید منتقل شد، قهرمان نشده است. این تیم برای قهرمانی در فصل امسال، به 10 امتیاز از 4 بازی نیاز دارد. چهار بازی آینده رئال در برابر، گرانادا، سویل، مالاگا و سلتا ویگو خواهد بود.