.
.
.

استقلال تهران 1 الاهلی امارات 1؛ نتیجه‌ای که راه صعود دو تیم را هموارتر کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دیدار دو تیم استقلال تهران و الاهلی امارات، که امروز سه شنبه 25 آوریل به میزبانی نماینده ایران در ورزشگاه آزادی برگزار شد، با نتیجه مساوی یک بر یک پایان یافت.

در این دیدار که در حضور بیش از 75 هزار تماشاگر هوادارا آبی های تهران برگزار شد، نخست الاهلی امارات گلزنی کرد. این تیم در دقیقه 17 توسط عبدالعزیز صنقور به گل رسید.

استقلال تهران در دقیقه 58 گل اماراتی ها را پاسخ داد. سانتر خسرو حیدری به روی دروازه الاهلی را کاوه رضایی به یک ضربه سر زیبا وارد دروزاه نماینده امارات کرد.

با این نتیجه و در پیایان هفته پنجم بازی ها، دو تیم الاهلی امارات و استقلال تهران، هشت امتیازی شدند و در بالای جدول گروهA قرار گرفتند. الاهلی با توجه به تعداد گلهای زده بیشتر، در صدر است.

با در نظر گرفتن اختلاف سه امتیازی الاهلی امارات و استقلال تهران، با نزدیکترین رقیب آنها یعنی التعاون سعودی، راه صعود نمایندگان ایران و امارات هموارتر شده است.

در دیگر دیداری های این گروه، التعاون سعودی امروز در یک دیدار خانگی لوکوموتیو تاشکند را یک بر صفر شکست داد و پنج امتیازی شد. این تیم برای صعود باید استقلال تهران را در هفته ششم این رقابت ها شکست دهد.

در مقابل استقلال تهران در بازی هفته آخر این رقابت ها در مقابل نماینده سعودی، تنها به یک امتیاز نیاز دارد.