فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • اعتصاب «استقلال خوزستان» بدون نتیجه پایان یافت؛ بازیکنان به تمرین بازگشتند

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  بازیکنان فوتبال «استقلال خوزستان» که به دلیل مشکلات مالی، تصمیم به تمرین نکردن و عدم بازی در مقابل فولاد گرفته بودند، اعتصاب خود را شکسته و به تمرین بازگشتند.

  بازیکنان استقلال خوزستان که به نمایندگی از ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت دارد، در حالی به تمرین بازگشتند که هیچ یک از شرایط آنها از جمله دریافت بخشی از مبلغ قراردهای آنها با این باشگاه محقق نشده است.

  به گزارش خبرگزاری ایسنا، اکبر پور موسوی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: «بازیکنانم به جمع‌بندی رسیدند که به تمرینات برگردند».

  پور موسوی درخصوص بازگشت بازیکنان این تیم به تمرینات، اظهار کرد: «من به بازیکنانم گفته بودم که روی این موضوع که دیگر کسی به شما پول نمی‌دهد و شرایط به همین صورت است، فکر کنید و خودتان برای ادامه حضور در تمرینات به جمع بندی برسید که عصر سه‌شنبه به من گفتند که به تمرینات بر می‌گردیم».

  سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: «هر کدام از بازیکنانم که برای فصل بعد پیشنهاد دارند، مختار هستند که هر تصمیمی که می‌خواهند بگیرند. ما برای نگه داشتن بازیکنان بسیار تلاش کردیم ولی گویا خود مسوولان دوست دارند که تیم از هم بپاشد».

  او عنوان کرد: «به هر حال در این چند روز کسی خودش را مسوول ندانست که حداقل وعده‌ای به بازیکنان بدهد و اکنون نیز بازیکنان به عشق مردم جمع شدند و حسن خوبش این است که بازیکنانم همبستگی و هم‌دلی خودشان را ثابت کردند و بدی موضوع هم این است که آن‌ها با این شرایط برای فصل بعد دیگر نمی‌مانند، چرا که کسی در راستای حل مشکلات آن‌ها قدمی بر نداشت».

  پور موسوی در پاسخ به این سوال که آیا برای ادامه همکاری با باشگاه تصمیمی گرفته‌اید؟ گفت: «برانکو قرارداد خود را تمدید کرد و برنامه و فهرست خود را هم به باشگاه ارائه داد ولی من هر چه فکر کردم برای هر جایی که قرار است کار کنم چه برنامه‌ای بنویسم، ذهنم درگیر بود. دائما به فکر این هستم که تیم و باشگاه کارش به کجا می‌رسد».

  وی افزود: «به هر حال باید برنامه‌ریزی کنم و دوست دارم که تیم بماند و من هم در کنارش باشم. من این تیم را دوست دارم و اگر مشکلات را حل کنند، تلاش می‌کنم که بازیکنان هم بمانند و اگر نخواهند دیگر از دست من خارج است».

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران