.
.
.

تونس.. رئیس یک باشگاه گونه کمک داور را گاز گرفت و تا ابد محروم شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

رسانه های تونسی روز شنبه 15 آوریل گزارش دادند که رییس باشگاه یکی از تیم های لیگ برتر این کشور به علت گاز گرفتن گونه کمک داور و گفتن حرف‌های رکیک به وی، برای همیشه از هرگونه فعالیت مربوط به فوتبال محروم شد.

در جزئیات خبر آمده است که در جریان مسابقه دو تیم الصفاقسی و النجم الساحلی در ماه مارس گذشته، منصف خماخم رئیس باشگاه الصفاقسی به دلیل آن‌چه که اشتباهات داوری خواند، به سمت کمک داور رفت و گونه او را گاز گرفت.

به گزارش العربیه، خماخم در دیدار تیمش با النجم الساحلی، زمانی که بازیکنان تیمش برای اعتراض به پنالتی‌ که باعث به تساوی رسیدن بازی شده بود داور را احاطه کرده بودند، به آن‌ها ملحق شد. او سپس به سمت کمک داور رفت و گونه او را گاز و گونه‌اش را نیشگون گرفت.

خماخم در یک گفتگوی تلویزیونی پیش از اعلام محرومیتش از سوی فدراسیون فوتبال تونس، با اعراف به عملکرد خود گفت که «در پی گاز گرفتن داور بود که به یک پنالتی ناحق دست یافتیم و بازی را بردیم».

رئیس باشگاه الصفاقسی افزود: «مسابقات لیگ بر اساس خشونت اداره می شود، بنابر این به این کار ادامه خواهم داد و تصمیم گرفتیم حقمان را با چنگ و دندان بگیریم».

گفتنی است که دیدار دو تیم در نهایت با پیروزی سه بر دو الصفاقسی به پایان رسید. فدراسیون فوتبال تونس علاوه بر محرومیت مادام العمر خماخم، باشگاه الصفاقسی را به پرداخت 12 هزار یورو جریمه کرد.