.
.
.

به دلیل مشکلات مالی.. مهاجم استقلال خوزستان: دیگر نه تمرین می‌کنیم نه بازی!

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم فوتبال استقلال خوزستان به رغم نتایج خوب در لیگ قهرمانان آسیا و حضور نه چندان بد در لیگ برتر ایران، اما با کمبود شدید مالی روبرو است و این مشکل می‌رود تا کار دست این تیم بدهد.

حسن بیت سعید مهاجم استقلال خوزستان، یکشنبه 16 آوریل در گفتگو با خبرگزاری تسنیم گفته در حالی که سه هفته دیگر لیگ تمام می شود، هنوز هیچ پولی به تیم تزریق نشده و تنها استاندار به فکر تیم بوده است.

بیت سعید در این باره گفت: «متأسفانه تیم ما مدت‌هاست که با مشکل مالی مواجه است و مسئولان باشگاه هم هیچ توجهی به وضعیت تیم ندارند. برای استقلال خوزستان واقعا زشت است که چنین وضعیتی را به عنوان نماینده ایران در آسیا تجربه می‌کند. سه هفته دیگر لیگ تمام می‌شود و هنوز نتوانسته‌اند پولی به تیم تزریق کنند».

مهاجم استقلال خوزستان افزود : «بعید می‌دانم در این سه هفته هم اتفاق خاصی رخ دهد. مسئولان اگر می‌خواستند کمک کنند قبلا این کار را انجام می‌دادند. بعید می‌دانم کار خاصی صورت بگیرد. البته بازیکنان هم از این وضعیت خسته شده‌اند و اگر پول ندهند، ما نه تمرین می‌کنیم و نه بازی. واقعاً از این وضعیت خسته شده‌ایم و معلوم نیست چرا هیچ توجهی به تیم ما نمی‌شود».

سیروس پورموسوی مربی این تیم شنبه اعلام کرد تیمش با این وضع دیگر تمرین نمی‌کند و بهتر است مسئولان 11 نفر بشوند و به مسابقات بروند.