.
.
.

مسی به جای انریکه بازیکنان بارسا را توبیخ کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

برخی رسانه های اسپانیا، گزارش دادند که لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا، پس از باخت این تیم در مقابل یوونتوس ایتالیا نقش مربی را بازی کرده و برخی بازیکنان بارسا را توبیخ کرده است.

تیم فوتبال بارسلونا سه شنبه شب گذشته، با نتجه سنگین سه بر صفر در مقابل یوونتوس ایتالیا شکست خورد و موجب انتقادهای شدید هواداران این تیم شد.

به گزارش سایت یوروسپورت، لویس انریکه مربی تیم فوتبال بارسلونا پس از بازی، حاضر به گفتگو با بازیکنان نشد و این کار را به بازیکنان بزرگ این تیم واگذار کرد.

برخی منابع نزدیک به بارسا گفته اند که مسی در رختکن، 20 دقیقه با بازیکنان صحبت و اشتباهات بازیکنان خط دفاع و دروازه‌بان را به آنها گوشزد کرد.

همین منابع گفته اند که فوق ستاره تیم بارسلونا، جرمی متیو، آندره گومز و ساموئل اومتیتی را به خاطر اشتباهاتشان در بازی با یوونتوس به شدت توبیخ کرد. وی همچنین از بازی مارک آندره و سرجی روبرتو انتقاد کرد.

در پی باخت سه بر صفر در برابر یوونتوس کار بارسلونا برای صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بسیار سخت شده است. این تیم برای صعود به مرحله بعد به پیروزی چهار بر صفر در برابر تیم ایتالیایی نیاز دارد، آن هم بدون اینکه گلی دریافت کند.