.
.
.

سعودی تایلند را برد و در صدر ماند؛ عراق با استرالیا مساوی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم ملی فوتبال سعودی امروز پنج شنبه 23 مارس با پیروزی قاطع 3-0 در برابر تایلند، در بانلوک در صدر گروه یک باقی ماند و یک پله دیگر به سمت جام جهانی 2018 روسیه نزدیکتر شد.

در این بازی بازیکنان که در چارچوب مقدماتی جام جهانی برگزار شد، تیم ملی سعودی به رهبری فن مارویک هلندی در نیمه نخست با یک بازی حساب شده، با گل محمد السهلاوی در دقیقه 23 یک بر صفر بر میزبان خود تایلند پیش افتاد.

در نیمه دوم تیم تایلند که با این باخت، تمام امیدهای خود را برای صعود به جام جهانی از دست رفته می‌دید، با تمام توان به سمت دروازه سبز پوشان سعودی یورش برد. این برتری تا دقیقه 80 بازی ادامه یافت تا اینکه دفاع تایلند به اشتباه دروازه خود را در دقیقه 84 گشود.

در حالی‌که بازی به لحظات پایانی پیش می رفت، تیم ملی سعودی توسط سلمان الموشر به گل سوم دست یافت تا در پایان سعودی با کسب سه امتیاز بازی به خانه باز گردد.

در همین گروه و همزمان با این بازی، تیم های ملی عراق و استرالیا در ورزشگاه دستگری تهران روبروی هم قرار گرفتند که این باز با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

هم اکنون در جدول گروه دو سبز پوشان سعودی با 13 امتیاز در صدر قرار دارند و استرالیا با 10 امتیاز دوم است. ساعاتی بعد دو تیم امارات و ژاپن در همین گروه به دیدار هم خواهند رفت.