.
.
.

پنج‌شنبه..ساعت برگزاری 6 دیدار آسیایی مقدماتی جام جهانی فوتبال 2018

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه آسیا، وارد مرحله سرنوشت ساز خود شده است. فردا پنج شنبه 23 مارس، بازی های برگشت این رقابت ها در شش کشور آسیایی برگزار خواهد شد.

تیم ملی سعودی پنج شنبه در مقابل تایلند در بانکون و تیم ملی فوتبال ایران روبروی قطر در دوحه صف آرایی خواهند کرد. هر دو تیم سعودی و ایران صدرنشین گروههای خود هستند. باخت یا تساوی برای سعودی و ایران در مقابل حریفان می تواند جدول را با تغییراتی روبرو کند.

در گروه دوم، تیم ملی عراق نیز پنجشنبه در ورزشگاه دستجردی تهران، با استرالیا مسابقه خواهد داد. باخت عراق به معنی خدا حافظی این تیم با رقابت‌های نهایی جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه دو بر صفر به سود استرالیا به پایان رسیده بود.

در همین گروه، تیم ملی امارات میزبان تیم ملی ژاپن خواهد بود. امارات هم اکنون در رده چهارم گروه دو است. این تیم در دیدار رفت ژاپن را در زمین خود شکست داده بود.

در بانکوک نیز، تیم ملی سعودی، در صورت پیروزی بر تایلند، بیش از پیش راه صعود خود از این گروه به رقابت های نهایی جام جهانی روسیه را هموار خواهد کرد. تایلند تنها با یک امتیاز در قعر گروه دوم قرار دارد.

در گروه یک، مهمترین دیدار را ایران و قطر در دوحه برگزار خواهند کرد. ایران با 11 امتیاز در صدر این گروه قرار دارد. در دیگر دیدار حساس گروه یک، دیدار تیم های کره جنوبی و چین در پکن است.

سوریه و ازبکستان نیز دیگر بازی این گروه را انجام خواهند داد. ازبکستان با 9 امتیاز در مکان سوم جدول است. و سوریه با 4 امتیاز در جایگاه چهارم است.

زمان برگزاری این مسابقات به وقت مکه مکرمه به شرح زیر است.

14:35-چین - کوریه جنوبی

15:00- عراق – استرالیا

15:00- سوریه - ازبکستان

15:00- تایلند - سعودی

18:30- امارات – ژاپن

19:00- قطر – ايران