.
.
.

ایسکو پیشنهاد 20 میلیون یورویی از بارسلونا دارد اما باید نگران واکنش هواداران رئال باشد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

منابعی نزدیک به رئال مادرید، گفته اند که رقیب سنتی این باشگاه یعنی بارسلونا خواهان جذب ایسکو آلارکون بازیکن خط میانی رئال شده است. قرار داد ایسکو با این تیم در سال 2018 پایان می یابد.

این منابع گفته اند که بارسلونا برای پیوستن ایسکو، 20 میلیون یورو پیشنهاد داده است. بازیکن خط میانی رئال مادرید هنوز هیچ واکنشی به این گزارش نداده است.

روزنامه اسپانیایی« موندو دیپورتیوو» در این زمینه گزارش داد:« ایسکو شرایط سختی را در مادرید می گذارند. قرادادش را تمدید نکرده است و مایل است در رقابت های جام جهانی به همراه تیم ملی اسپانیا شرکت کند. احتمالا به بارسلونا خواهد رفت. تصمیم سختی است اما برای آینده اش باید تصمیمات سخت را بگیرد».

انتقال مستقیم از رئال مادرید به بارسلونا و بالعکس، از نظر هواداران دو تیم، یک گناه نابخشودنی به شمار می رود. لویس فیگو پرتغالی آخرین بازیکنی بود که مستقیما از بارسلونا به مادرید منتقل شد. در پی این انتقال، وی از سوی هواداران بارسلونا، به «خائن» توصیف شد.

فیگو در نخستین بازی میان دو تیم، با اشیاء مختلف از جمله بطری های آب، فندک، موبایل، و حتی سر یک خوک، از سوی تماشاگران حاضر در استادیوم مورد هدف قرار گرفت.