.
.
.

زمان برگزاری بزرگترین دربی فوتبال جهان رسما اعلام شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

زمان برگزاری بزرگترین دربی فوتبال جهان یعنی بازی تیم‌های اسپانیایی بارسلونا و رئال مادرید رسما اعلام شد. هواداران فوتبال جهان، 23 ماه آوریل آینده، شاهد بازی این دو تیم خواهند بود.

نتیجه این دیدار تا حدود زیادی می تواند، قهرمان لالیگای اسپانیا را مشخص کند. بنا بر گزارش امروز رسانه های اسپانیا، دو تیم بارسلونا و رئال، قرار است روز یکشنبه 23 ماه آوریل از ساعت 8.45 به وقت اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو روبروی هم قرار گیرند.

این دیدار از هفته 33 لالیگا برگزار خواهد شد. هر یک از دو تیم بارسلونا و رئال مادرید، پیش از رویارویی در این تاریخ، باید چهار بازی فشرده برگزار کنند.

بنا بر این گزارش، رئال پیش از دیدار با بارسا باید با آلاوز، لگانیس، اتلتیکو مادرید و اسپورتینگ خیخون مقابله کند. و بارسلونا نیز با تیم های گرانادا، سویا، مالاکا و رئال سوسیداد دیدار داشته باشد.

گفتنی است که رئال هم اکنون با 65 امتیاز و با یک بازی کمتر نسبت به دیگر تیم ها در صدر جدول لالیگا قرار دارد. بارسلونا با دو امتیاز کمتر در رده دوم است.

در صورت پیروزی رئال در بازی عقب افتاده، اختلاف امتیاز با بارسلونا به 5 امتیاز خواهد رسید و در این صورت، بارسا برای قهرمانی در این فصل 23 ماه آوریل باید تنها برای پیروزی به میدان برود.