.
.
.

قرارداد جدید مسی سالانه چقدر برای بارسا هزینه در بر دارد؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا، با تمام توان تلاش می کند که لیونل مسی ستاره آرژانتینی خود را به تمدید قرار داد متقاعد کند.

در این زمینه اظهارات مختلفی درباره شروط قرار داد مسی با بارسلونا گزارش شده است. در حالی که مسئولان بارسا از نزدیک شدن امضای قرار داد خبر داده اند، برخی گزارش ها گفته اند که ستاره آرژانتینی با برخی شرط های بارسلونا مخالفت کرده است.

بارسلونا تاکنون موفق شده است، قراردادهای برخی بازیکنان کلیدی خود از جمله نیمار را تمدید کند. قراردادهای جدید بوسکیچ، ماسکرانو و نیمار سالانه 64 هزار هزینه اضافی به باشگاه تحمیل کرده است.

به رغم اینکه بارسا توانسته مبالغ زیادی از طریق تبلیغات بازرگانی به دست آورد اما اضافه حقوق ماهانه و سالانه بازیکنان، این تیم را از لحاظ مالی به خط قرمز نزدیک خواهد کرد.

بنا به گزارش روزنامه اسپانیایی «موندو دیپورتیوو» تمدید قرار داد مسی، سالانه 40 میلیون یورو اضافه هزینه برای بارسلونا در بر خواهد داشت. بر اساس قرار داد جدید، بازیکن آرژانتینی سالانه 23 میلیون یورو حقوق بدون مالیات خواهد بود. با احتساب برخی مزایای دیگر از جمله پاداش ها، حقوق مسی به 35 میلیون یورو خواهد رسید.

بنا به گزارش روزنامه اسپانیایی، مسی در 5 فصل آینده، به تنهایی 215 میلیون یورو برای بارسلونا هزینه خواهد داشت. بارسا برای پرداخت این مبلغ، باید به منابع مالی جدیدی بیندیشد.

قرار داد مسی در ژانویه 2018 با بارسلونا پایان خواهد یافت. او پس از این تاریخ می تواند به هر تیم دیگری برود. چینی ها بیش از دیگر تیم های جهان خواهان جذب این بازیکن هستند.