.
.
.

هواداران رئال مخالف مشارکت «BBC» در دیدار با ناپولی هستند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

نظر سنجی روزنامه اسپانیایی« اس» نشان داد که 77% از هواداران رئال مادرید، با شرکت دادن همزمان سه مهاجم این تیم( كريستسانو رونالدو، گرت بیل و کریم بنزما) معروف به (BBC) در بازی با ناپولی که قرار است فردار سه شنبه در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا در استادیوم سان پاولو برگزار شود، مخالفند.

این روزنامه امروز دوشنبه، نتایج نظر سنجی خود را منتشر کرد و در آن آمده که تنها 23% از هواداران رئال با مشارکت همزمان (BBC) در برابر ناپولی موافقند. رئال در بازی رفت، 3-1 ناپولی را شکست داده بود.

تیم رئال مادرید، روز شنبه گذشته، در یک بازی خوب، بدون حضور رونالدو و بیل با نتیجه 4-1 از سد تیم ایبار گذشت. نمایش خوب بازیکنانی نظیر بنزما و خامس مورد تحسین هواداران این تیم قرار گرفت. در این بازی بنزما دو گل و خامس یک گل به ثمر رساندند.

رونالدو به دلیل مشکلات جسمی از حضور در این بازی خودداری کرد . وی در تمرینات دیروز رئال مادرید شرکت داشت اما بیل به دلیل محرومیت غایب بود.

در این نظر سنجی 23 هزار و 743 نفر شرکت کردند که 18 هزار و 293 نفر با مشارکت ( (BBC) در برابر ناپولی مخالف و تنها 5450 نفر از آنها موافق شرکت دادن سه مهاجم معروف رئال بودند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم