.
.
.

مسی پس از گل، اینگونه ژست گرفت، راز آن را بشناسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ليونل مسی بازیکن آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا، شب گذشته دو گل از پنچ گل تیمش در مقابل سلتاویگو را به ثمر رساند. او پس از گل نخست ژست جالبی از خود نشان داد و باعث شد که رسانه ها، به گمانه زنی بپردازند.

مسی پس از گل نخست خود در بازی با سلتاویگو که همچون بازی های پیش، نقش اول را بازی کرد، با اشاره به جایگاه با دست راستش حالت تلفن زدن را اجرا کرد، گویی که خواستار تلفن کردن یا دریافت مکالمه از شخصی بوده است.

پس از این حرکت مسی، شایعه ها و گمانه‌ زنی ها درباره دلیل این حرکت کاپیتان بارسلونا آغاز شد. برخی گفته اند که این حرکت مسی پیامی بوده به جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا درباره تمدید قراردادش بود.

اما روزنامه «موندو دیپورتیوو» نظر دیگری دارد. این روزنامه نوشت:« ظاهرا برادر زاده مسی امروز چندین بار با مسی تماس می‌گیرد اما او موفق به پاسخ دادن نمی‌شود و به همین دلیل هم مسی چنین ژستی به خود گرفت.»

سایت روزنامه لندنی «مترو» نیز داستان دیگری برای این حرکت مسی نوشته است که شاید جالبترین این گمانه زنی ها بوده است:« پیام مسی به مقامات بارسلونا است. او خواستار تسریع در تماس گرفتن با خورخه سامپائولی مدیر فنی باشگاه سویا است، تا جانشین انریکه در فصل آینده بشود.»

گفتنی است که مسی شب گذشته، دو گل زد و دو گل دیگر ساخت تا با 23 گل زده، در صدر جدول گلزنان لالیگای اسپانیا قرار گیرد.