فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • السوما بازیکن سوری الاهلی سعودی درباره شکست ذوب آهن چه گفت؟

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  عمر السوما بازیکن اهل کشور سوریه تیم فوتبال الاهلی سعودی پس از پایان بازی این تیم با تیم ذوب آهن اصفهان در نشست خبری گفت :« در آخرین دقایق نیمه نخست، تمرکز خوبی نداشتیم، ما یک نیمه را ده نفره بازی کردیم و تیم ذوب آهن ایران کنترل بازی را در دست داشت».

  وی افزود: «تنها راه، ضد حمله‌ها و ضربه‌های ایستگاهی بود، یک ضربه ایستگاهی به دست آمد و آن را به گل تبدیل کردیم و پیروز شدیم».

  دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و الاهلی سعودی در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا، شامگاه سه‌شنبه 28 نوامبر در مسقط پایتخت عمان برگزار شد و در حالی‌که الاهلی از ابتدای نیمه دوم 10 نفره شده بود، توانست بازی را به سود خود پایان دهد.

  السوما بازیکن سوری تیم الاهلی سعودی، در آخرین دقایق بازی، با شوتی سنگین دروازه ذوب آهن را برای بار دوم گشود و سه امتیاز این بازی را برای تیم خود ثبت کرد.

  از سوی دیگر، کریستین یورگن گروس مربی الاهلی نیز پس از بازی در نشست خبری گفت که از به دست آمدن این نتیجه در برابر تیم ایرانی خوشحال است.

  وی افزود: «در آخرین دقایق نیمه نخست بازی هوشمندانه ای نداشتیم، در وقت استراحت به بازیکنان گفتم که در نیمه دوم یک یا دو فرصت بیشتر نخواهیم داشت، باید از آنها استفاده کنیم».

  مربی الاهلی درباره عمر السوما گفت: «من خوشحالم که بازیکنی مانند عمر السوما دارم که یک گل زیبا را در این بازی به ثمر رساند. ما با شش امتیاز به خانه باز می‌گردیم».

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران