تصويرى...آیا این تصاویر باعث پناهنده شدن اسکی باز ایرانی در فنلاند شد؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم ملی اسکی ایران که در رقابت های صحرانوردی قهرمانی جهان در فنلاند شرکت کرده است، بدون یکی از بازیکنان خود به تهران بازگشته است.

برخی رسانه های ایرانی از احتمال پناهندگی این بازیکن اسکی که علیرضا مقدید نام دارد، سخن گفته اند در حالی که هنوز هیچ واکنشی از سوی این ملی پوش ایرانی و فدراسیون اسکی این کشور صادر نشده است.

مقدید اما در اشاره به علت ماندن خود در فنلاند، تصاویری از پیام‌های شخصی حاج آقا افتخاری که رئيس فدراسیون اسکی است را در در صفحه اینستاگرامش، منتشر کرد.
در این پیام ها، افتخاری از اسکی باز ملی پوش ایرانی خواسته که تصایرش با شماری از اسکی بازان زن شرکت کننده در رقابت‌های صحرانوردی فنلاند را حذف کند.


در یکی از این پیام ها، افتخاری خطاب به مقدید می گوید:« عکس های روی اینستاگرام شما، در شان یک بازیکن تیم ملی جمهوری اسلامی ایران نیست، سریعا بردارید، وی افرادی که شما را در سال های قبل اعزام نکردند، ظاهرا بهتر از ما عمل کردند. این بود جواب محبت های ما».

بازیکن تیم ملی اسکی ایران، هنوز هیچ نوشته ای دال بر اینکه پناهنده شده است، منتشر نکرده اما انتشار تصاویر پیام های وی با افتخاری و عکس های وی با زنان اسکی باز، احتمال پناهنده شدن این بازیکن و عدم بازگشت به ایران را افزایش می دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم