ریزه‌اسپور ترکیه از طارمی شکایت کرد؛ جریمه این بازیکن احتمالا بیش از مبلغ قرارداد است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

در حدود شش ماه پیش، مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس تهران، با توجه به انقضای قراردادش با قرمزپوشان، راهی ترکیه شد و با ریزه‌اسپور ترکیه قرارداد بست.

وی پس از چند روز از امضای قرارداد بار دیگر به تهران بازگشت و در اقدامی عجیب با پرسپولیس تیم سابق خود، تجدید قرارداد کرد. طارمی از زمان تجدید قرارداد با باشگاه خود، تاکنون در بازی های داخلی لیگ برتر ایران و قهرمانی باشگاههای آسیا، پرسپولیس را همراهی کرده است.

به گزارش سایت ورزش سه در حالی که نیم فصل از لیگ برتر گذشته، به تازگی باشگاه ریزه اسپور با ارائه درخواستی به فیفا و شکایت از این مهاجم خواهان بررسی در خصوص عقد قراردادش با پرسپولیس شده است.

ریزه اسپور از این بازیکن به دلیل بی اعتنایی به قراردادش با این باشگاه و از پرسپولیس نیز به دلیل عقد قرارداد با بازیکنی که به زعم آنها با این تیم قرارداد داشته شکواییه ای به فیفا ارائه داده است.

روزبه وثوق احمدی، رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال ایران در رابطه با این موضوع به خبرنگار ورز سه گفته است: باشگاه ریزه اسپور از طارمی شکایت داشته که با وجود عقد قرارداد با این باشگاه به تعهدات خود عمل نکرده و در این شکایت از پرسپولیس نیز نام برده که با وجود قرارداد این بازیکن با این تیم با او مذاکره داشته است.

وی ادامه داد: این شکایت اکنون در فیفا مطرح شده است و البته وکلای پرسپولیس و این بازیکن به دنبال حل آن هستند و آنطور که اعلام کرده اند فیفا به ریزه اسپور مهلتی اعلام کرده تا در خصوص ادعای خود مستنداتش را ارایه دهد.

وثوق احمدی در رابطه با این سوال که این بازیکن در صورت قرارداد با ریزه اسپور چطور مجوز حضور پرسپولیس را دریافت کرده گفت: باشگاه پرسپولیس درخواست ITC داشته و طبق قوانین در صورت عدم ارایه آن فیفا به صورت اتوماتیک آن را صادر می کند. اما اکنون باشگاه ریزه اسپور به نظر می رسد به دنبال دریافت غرامت از پرسپولیس و مهدی طارمی باشد و این شکایت به این معنا نیست که آنها خواهان حضور این مهاجم در تیم خود باشند.

وی در پایان در خصوص اینکه امکان دارد این غرامت بیش از مبلغی باشد که این بازیکن پیش از این با ریزه اسپور توافق کرده بود یا خیر گفت: این به خود باشگاه ریزه اسپور بستگی دارد که در ادعای خود مبنی بر خسارت این قرارداد چه چیزی را ارائه دهد و احتمال اینکه حتی بیش از مبلغ توافق شده باشد هم وجود دارد و البته هیچ چیز قطعی نیست و باید دید تا زمان ارائه مستندات آنها به کمیته حل اختلاف فیفا آنها موفق خواهند شد مدارک معتبری ارائه دهند یا خیر.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید