موناکو قیمت «مروارید سیاه» خود را برای رئال اعلام کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یک روزنامه فرانسوی به نقل از منابع خود گفته که باشگاه موناکو قیمت «کیلیان امباپه» بازیکن جوان خود را که تنها 18 سال دارد، 60 میلیون یورو اعلام کرده است. رئال مادرید خواهان جذب این بازیکن است.

امباپه در آخرین بازی موناکو در برابر منچستر سیتی انگلیس، که به شکست 3 بر 5 تیم فرانسوی انجامید، خوش درخشید و یک گل به ثمر رساند.

روزنامه فرانسوی « لو پاریزبان» در گزارشی گفت:« این بازیکن (امباپه) پس از بازی با منچستر سیتی وضعیت طبیعی ندارد، ویلفرید پدر امباپه که امور قراردهای پسرش را بر عهده دارد، تماس های تفلنی فراوانی از جمله شمارهای تلفن نامشخص دریافت کرده است.»

این روزنامه افزود:« این امر برای کیلیان امپایه که به تازگی روز تولد هجده سالگی خود را جشن گرفته، نگران کننده نیست. او عاشق فوتبال است.»

روزنامه « لو پاریزبان» گفت:« مهاجم جوان، از اهمیت ویژه ای برای رئال مادرید و بارسلونا برخودار است. بویژه اینکه هیچ گفتگویی میان پدر امباپه و موناکو برای تجدید قرار داد که در سال 2019 پایان می یابد، صورت نگرفته است.

این روزنامه در آخر گفت:« منابع تاکید می کند که مقامات موناکو برای فروش امباپه خواستار 60 میلیون یورو هستند و فادیم فاسلیو رئيس این باشگاه 10 میلیون یوروی دیگر بر مبلغ درخواستی اضاف کرده است.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید