فاش شدن نام 4 بازیکن لسترسیتی که در اخراج مربی خود دست داشته‌اند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

برخی رسانه های بریتانیایی روز شنبه در گزارش هایی، از نقش چهار بازیکن باشگاه لسترستی در برکناری «کلودیو رانیری»، مربی شناخته شده این تیم، نام برده اند.

بر پایه این گزارش ها، بازیکنان روز پنج شنبه گذشته با رئيس لسترسیتی درباره اخراج مربی کلودیو رانیری مربی این باشگاه جلسه ای برگزار کرده بودند. این بازیکنان ظاهرا پیشتر چندین جلسه برگزار کرده بودند.

باشگاه لسترسیتی انگلیس در یک تصمیم عجیب «کلودیو رانیری»، روز گذشته، مربی ایتالیایی خود را 9 ماه پس از به دست آوردن شگفت انگیز ترین قهرمانی در باشگاههای این کشور، از نیمکت مربیگری اخراج کرد.

رسانه های بریتانیایی از کاسپر شمایکل دروازه بان لسترستی، جیمی واردی مهاجم این تیم، و ویس مورگان کاپیتان، به عنوان «خائنان» به رانیری نام برده اند که طی هفته های گذشته جلساتی را با رئيس باشگاه جهت برکناری مربی این تیم برگزار کرده بودند.

این بازیکنان در دسامبر گذشته، طی نشستی با جان رودکین مدیر ورزشی باشگاه، نگرانی خود را از مدیریت تیم فوتبال اعلام کرده بودند.

لسترسیتی روز گذشته در بیانیه خود اعلام کرد:« نتایج باشگاه در فصل جاری، وجهه باشگاه را به خطر انداخته و مدیریت باشگاه تصور می‌کند با وجود اینکه تغییر رهبر تیم تصمیم تلخی خواهد بود ولی برای موفقیت باشگاه الزامی است.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید