مربی آرژانتین : مسی در بارسلونا خوشبخت است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ادگاردو باوزا مربی تیم ملی فوتبال آرژانتین گفته که لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی این کشور، از بازی در تیم بارسلونا خوشبخت است. او افزود که مسی در صورتی که با آرژانتین در جام جهانی به مقام قهرمانی جهان برسد، نام وی به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال باقی خواهند ماند.

باوزا به خبرگزاری فرانسه گفت:« می توانم مقدار خوشبختی او را به همراه خانواده اش در بارسلونا ببینم . البته که وی اگر خوشبخت باشد می تواند بهترین بازی خود را ارائه دهد، روحیه داشتن امر سرنوشت سازی است »

ادگاردو باوزا مربی 59 ساله، از سال 2016، سکان رهبری تیم ملی آرژانتین را بر عهده گرفته است.

قرارداد مسی 29 ساله، با بارسلونا در سال 2018 پایان می یابد. به رغم میل باشگاه برای ادامه بازی مسی پس از این تاریخ، اما تمدید قرار داد به دلایلی نامعلوم به تاخیر افتاده است. این احتمال نیز وجود دارد که مسی پس از پایان قرارداد به باشگاه دیگری منتقل شود.

پس از شکست سنگین بارسلونا در برابر پاری سن ژرمن فرانسه در چارچوب یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا، پیش بینی ها درباره احتمال انتقال مسی به تیم دیگری قوت گرفت.

مسی به همراه بارسلونا، به مقام های مختلفی دست یافته است. این تیم به همراه فوق ستاره فوتبال آرژانتین، در سال های 2006، 2009، 2011 و2015 به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست یافته است. مسی همچنین 5 بار به توپ طلایی بهترین بازیکن جهان دست یافت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید