خشم رونالدو از بازی «پر اشتباه» واران در بازی رئال مادرید و والنسیا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

برپایه گزارش‌هایی که در رسانه‌های اسپانیا منتشر شده، کریستانو رونالدو ستاره تیم فوتبال رئال مادرید در پی شکست دو بر یک شامگاه چهارشنبه 22 نوامبر تیم خود در برابر والنسیا، به شدت از اشتباهات رافائل واران در خط دفاع خشمگین شده است.

به گزارش روزنامه ورزشی «دیاریو گل» ستاره پرتغالی رئال در پی شکست در استادیوم میستایا در برابر والنسیا، رافائل واران را به خاطر اشتباهات منجر به گل، سرزنش کرده است.

در بازی شامگاه چهارشنبه رئال مادرید در برابر والنسیا، مدافع فرانسوی رئال اشتباهات زیادی مرتکب شد که باعث انتقاد هواداران این تیم شده است. او یک پاس به اشتباه داد که منجر به گل والنسیا شد.

روزنامه فرانسوی فاش کرد که رونالدو پس پایان این دیدار در رختکن نتوانست خشم خود را مهار کند و به شدت از اشتباهات رافائل واران در این بازی انتفاد کرد. واران در نیمه دوم هم بد بازی کرد و چند اشتباه دیگر داشت.

بر اساس این گزارش، رونالدو معتقد است که هموطن او لیما فریرا بیش از واران شایسته بازی در خط دفاع رئال مادرید است هر چند که واران از محبوبیت ویژه نزد زیدان برخودار است.

گفتنی است که باخت شامگاه چهارشنبه رئال به والنسیا، تنور رقابت های لالیگای اسپانیا را گرمتر کرد چرا که اختلاف امتیاز میان رئال مادرید و بارسلونا، تنها یک امتیاز باقی مانده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید