تصویری... شکست رئال در برابر والنسیا هدیه‌ای فراموش نشدنی برای بارسا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

با باخت امروز رئال مادرید در برابر والنسیا، اختلاف امتیاز میان صدرنشین یعنی رئال و بارسلونا تنها یک امتیاز باقی ماند.

در چارچوب رقابت‌های لالیگا، تیم فوتبال رئال مادرید امروز دو بر یک از والنسیایی که در میان پنج تیم ته جدولی قرار داشت، شکست خورد.

به گزارش العربیه، رئال مادرید در شرایطی در ورزشگاه «مستایا» در برابر والنسیا قرار گرفت که برای تثبیت صدرنشینی به سه امتیاز نیاز داشت.

والنسیا هر دو گل خود را در نیمه نخست به ثمر رساند و نیمه دوم را به دفاع از این دو گل پرداخت. سیمونه زازا زننده اولین گل والنسیا بود.

ارسال مونیر الحدادی با استپ و برگشت زیبای زازا همراه بود و این مهاجم ایتالیایی با یک ضربه دیدنی به گوشه دروازه ناواس، تیم خود با یک گل از رئال پیش انداخت.

والنسیا پس از این گل باز هم به حملات خود ادامه داد و در دقیقه 9 به گل دوم رسید. اورلانا در پی پاس کارلوس آلمیدا، با ناواس دروازه بان رئال تک به تک شد و با ضربه دقیق، گل دوم را به ثمر رساند.

پس از این گل رئال به خود آمد و توانست در دقیقه 43 به یکی از گل‌های والنسیا پاسخ دهد. در این دقیقه ارسال مارسلو از جناح چپ، رونالدو با پروازی دیدنی دروازه والنسیا را گشود تا نتیجه به دو بر یک تبدیل شود.

در نیمه دوم تیم رئال هر آنچه در چنته داشت در زمین قرار داد اما دفاع و دروازه‌بان والنسیا حملات مهاجمان رئال را بی‌تاثیر گذاشتند.

هم‌اکنون در جدول رده‌بندی لالیگا، تیم رئال همچنان با 52 امتیاز و یک بازی کمتر در صدر، و بارسلونا با 51 امتیاز در جای دوم قرار دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size