تقسم امتیاز میان الهلال سعودی و پرسپولیس ایران در عمان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در چارچوب رقابت‌های قهرمانی باشگاههای آسیا در گروه چهارم، سه شنبه 21 فوریه، دو تیم پرسپولیس ایران و الهلال سعودی در استادیومسلطان قابوس در مسقط پایتخت عمان به مصاف هم رفتند و این بازی را با نتیجه مساوی 1-1 به پایان رساندند.

خطرناکترین فرصت نیمه نخست بازی در دقیقه 43 افتاد، ارسال از روی ضربه ایستگاهی توسط نایف العابد با ضربه سر الحافظ با فاصله کم از دروازه بیرانوند دروازه بان پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه 67، محسن مسلمان به خوبی توانست از توپ برگشتی از سوی مدافعان الهلال سود ببرد و با شوت زمینی دروازه بان آبی پوشان ریاض را باز کرد.

راموس دیاس مربی الهلال پس از دریافت این گل، به چند تعویض دست زد و خط میانی خود را با آوردن العطیف تقویت کرد.

دقیقه 83 کارلوس اردواردو، مهاجم الهلالارسال کرنر برای از سمت راست دروازه پرسپولیس را با یک ضربه سر زیبا به گل تساوی آبی پوشان تبدیل کرد. این نتیجه تا پایان حفظ شد و هر یک از دو تیم به کسب یک امتیاز رضایت دادند.

در این گروه علاوه بر الهلال و پرسپولیس، دو تیم الریان قطر و الوحده امارات قرار دارند. مسابقه الریان و الوحده 2 بر یک به سود الوحده به پایان رسید.

با به دست آمدن این نتایج، هم اکنون تیم الریان قطر به سه امتیاز صدر نشین و تیم های الهلال سعودی، پرسپولیس ایران و الوحده امارات در مکان های دوم تا سوم قرار گرفتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید