رونالدو سرنوشت کریم بن زما را در رئال رقم زد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند که کریستیانو رونالدو ستاره رئال مادرید اسپانیا، سرنوشت هم تیمی خود کریم بن زما درباره رفتن یا ماندن در این تیم را رقم زد.

در روزهای گذشته کریم بن زما به شدت از سوی هواداران تیم رئال مورد انتقاد قرار گرفته و برخی نیز خواستار رفتن وی از این تیم شده‌اند.

بن زما در هفته‌های اخیر کمتر گلزنی کرده است، هر چند وی شب گذشته در برابر تیم ناپولی گل نخست رئال را به ثمر رساند. رئال شامگاه چهارشنبه 15 فوریه، 3-1 ناپولی ایتالیا را در استادیوم سانتیاگو برنابئو مادرید شکست داد.

بر اساس گزارش‌های رسانه‌های اسپانیایی، رونالدو از مقامات رئال خواسته تا قرار داد بن زما را تمدید و از رفتن وی از این باشگاه جلوگیری کنند. ستاره پرتغالیایی همچنین از مسئولان رئال خواسته که مهاجم جدیدی استخدام نکنند.

سایت اسپانیایی «دیاریو گول» گفته که رونالدو از وجود بن زما در کنار خود در خط حمله، احساس راحتی می‌کند و با نظر زین الدین زیدان در ماندن بازیکن فرانسوی جزایری تبار در رئال موافق است.

این گزارش افزود که رونالدو بر این باور است که وجود بن زما در ارنج اصلی رئال مادرید ضروری است و عامل مهمی خواهد بود تا رونالدو یک بار دیگر به روزهای اوج خود بازگردد.

این در حالی است که فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید، با نظر رونالدو و زیدان درباره بن زما مخالف است. او پیشتر تصمیم گرفته بود بن زما را برای فروش به باشگاهی دیگر عرضه کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید