فتح الله زاده: می خواهم منصوریان را سر جایش بنشانم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

باشگاه استقلال تهران به دلیل بدهی های نپرداخته به بازیکنان خارجی، از سوی فیفا از نقل و انتقالات فصل جدید، محروم شد. ظاهرا آبی پوشان پایتخت با چند بازیکن خارجی از جمله جی‌لوید ساموئل از ترینیداد و توباگو، عادل شیحی مراکشی و رودریگو توزی برزیلی تصفیه حساب نکرده است.

پس از اعلام رای فیفا در محرومیت استقلال از نقل و انتقالات زمستانی، مسئولان این باشگاه و نیز علی منصوریان سرمربی این تیم، به علی فتح الله زاده مدیر عامل سابق باشگاه تاخته و او را مقصر اصلی این حادثه قلمداد کرده اند.

در مقابل فتح الله زاده طی مصاحبه به سایت «ورزش سه» از عملکرد خود طی سال های گذشته در باشگاه استقلال دفاع کرده و به شکل بی سابقه ای به منصوریان حمله کرد.

او در پاسخ به انتقادهای منصوریان گفت:« منصوریان در باشگاه کاره ای نیست که بخواهد بیاید و راجع به مدیران قبلی صحبت کند. او کارگر باشگاه استقلال است و حقوق می گیرد که کارگری مدیرعامل را بکند و نه کار دیگری.»

فتح الله زاده سپس گفت:«منصوریان یک میلیارد تومان قرارداد بسته و پول گرفته که کارگری استقلال را بکند و در این میان باید با هر شرایطی کنار بیاید چون پولش را گرفته است. تا قبل از این اتفاق ما هر کاری از او دیدیم جز این که بخواهد به وظیفه اصلی اش در قبال مسائل فنی رسیدگی کند.».

مدیر عامل سابق باشگاه استقلال در همین زمینه ادامه داد:« گویی او مدیر است و یکی دیگر سرمربی و حالا هم که می بینیم خودش را وسط انداخته و مدام پای مدیران قبلی را به میان می کشد تا عملکرد ضعیف خودش و باشگاه را توجیه کند. اما این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست چون بنا دارم برای یک بار هم شده منصوریان را سرجایش بنشانم و نشان بدهم اگر او چنین جسارتی پیدا کرده که در کار مدیران دخالت کند تنها به خاطر مدیریت ضعیف فعلی استقلال بوده و نه چیز دیگر.»

منصوریان امروز چهارشنبه در ویدیویی که بر روی اینترنت منتشر کرد، با اظهار تاسف از رای فیفا، از مسئولین سابق استقلال که طی چهار سال گذشته، این تیم را رهبری می کردند، انتقاد کرد.

او با اشاره به اینکه پنج بازیکن خارجی طی چهار سال گذشته از استقلال طلب داشته اند پرسید که چرا طی این مدت کسی از مسئولان به فکر حل این مشکل نیفتاده اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید