در پی اختلاف برانکو و کی‌روش ملى‌ پوشان پرسپولیس از اردوى تیم ملی در دبى به ایران بازگشتند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پی اظهارات انتقادی برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس، ۷ ملی پوش را از اردوی دبی به تهران بازگرداند.

به گزارش رسانه‌های ایرانی بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که از اردو در شهر دبی امارات به ایران بازگشته‌اند عبارتند از: «جلال حسینی، علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، رامین رضاییان، کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری و مهدی طارمی».

ملی پوشان پرسپولیس که به همراه تیم ملی ایران راهی امارات شده بودند، پس از دو روز به شکل غیر منتظره‌ای با تصمیم کارلوس کى‌روش به تهران بازگشتند.

سرمربى تیم پرسپولیس در اظهارات اخیر خود گفته بود چنانچه تیم وى در کورس قهرمانى لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌هاى ایران و همچنین مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه‌هاى آسیا ناکام شود، مقصر اصلى سرمربى تیم ملى فوتبال ایران خواهد بود.

علت این مساله به گفته ایوانکویچ، آشفتگى نظم تمرینات تیم پرسپولیس با دعوت بازیکنان این تیم به اردوى تیم ملى از سوى کى‌روش است.

اظهارات کى‌روش مبنى بر موفق‌ترین زمان عملکرد تیم ملى فوتبال ایران در تاریخ در طول فعالیت ۶ ساله وى، منجر به واکنش‌هاى ایوانکویچ شده بود.

برانکو ایوانکویچ میان سال‌هاى ٢٠٠٢ تا ٢٠٠۶ میلادى سرمربى‌گرى تیم ملى فوتبال ایران را به عهده داشت و با این تیم به جام جهانى ٢٠٠۶ آلمان صعود کرده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید