واکنش مربی سابق بایرن مونیخ به شایعه مذاکره با استقلال تهران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در پی نتایج ضعیف تیم فوتبال استقلال تهران در نیم فصل نخست لیگ بر‌تر ایران به مربیگری علیرضا منصوریان، شایعاتی مبنی بر مذاکراه آبی پوشان پایتخت با فلیکس ماگات مربی سابق تیم بایرن مونیخ آلمان منتشر شده است.

در حالی سخن از جانشینی ماگات به جای منصوریان سخن به میان می‌آید که در جلسه مدیر عامل باشگاه استقلال با وزیر ورزش و جوانان، بر حمایت از علیرضا منصوریان مربی کنونی آبی پوشان تاکید شده و مدیر عامل هم اعلام کرده برای برکناری علیرضا منصوریان و جذب مربی جدید اصلا مذاکره‌ای نداشته است.

به گزارش سایت ورزش سه، مربی سابق بایرن مونیخ که این روز‌ها در شهر مونیخ به سر می‌برد، درپاسخ به سوالی درباره احتمال پیوستنش به استقلال تهران به دکتر مهرداد ناظمی دوست ایرانی‌اش گفت: «مشخصا از ایران و از باشگاه استقلال تماسی با من گرفته نشده! من تا پایان فصل با تیم شاندونگ چین قرارداد دارم و طبیعتا تا پایان این قرارداد نمی‌توانم با تیم جدیدی وارد مذاکره شوم».

ماگات در واکنش به این سوال که آیا علاقمند به حضور در ایران هست یا نه و اگر باشگاه استقلال به وی پیشنهاد حضور در راس کادر فنی این تیم را دهد، می‌پذیرد یا نه؟ گفت: «اگر پیشنهادی از سوی باشگاه استقلال به دست من برسد حتما آن را بررسی خواهم کرد. من یک سری فاکتور‌ها برای کار کردن دارم که در موقع پیشنهاد این فاکتور‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهم. اینکه به کار در فوتبال ایران علاقمند هستم یا نه؟ از پاسخی که به این سوال دادم مشخص است».

پیشتر و در ابتدای فصل صحبت از حضور ماگات در تیم خونه به خونه بود. گویی باشگاه از علی کریمی خواسته بود که مقدمات حضور ماگات را در این تیم مهیا کند که ظاهرا مذاکراتی در این زمینه صورت نگرفت یا اینکه مذاکرات به خوبی پیش نرفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید